מדריך שלב אחר שלב: כיצד למרוח לק ג'ל

שכלול מריחת לק ג'ל יכולה להיות משימה מאתגרת. פוסט זה בבלוג מספק מדריך מקיף, שלב אחר שלב, כיצד למרוח כראוי לק ג'ל בבית. מהכנת הציפורניים שלך ועד לגמר, כל שלב מפורט בקפידה כדי לעזור לך להשיג תוצאות באיכות סלון.

לפני כל דבר אחר, הכנה היא המפתח להצלחה

הכנת הציפורניים היא שלב חיוני להשגת מריחת לק ג'ל ללא רבב. הזנחה של שלב זה עלולה להוביל למניקור פחות עמיד, מריחת פולנית לא אחידה ולחיתוב מוקדם. כדי להבטיח תוצאה לאורך זמן ומראה מקצועי, חשוב להבין את חשיבות הכנת הציפורניים.

 • ניקוי ועיצוב הציפורניים:
  התחילו בהסרת כל לק קיים בעזרת מסיר על בסיס אצטון. לאחר שהציפורניים נקיות, השתמשי בפצירה כדי לעצב אותן לאורך ולצורה הרצויים. שלב זה מבטיח שהלק ג'ל יידבק בצורה אחידה למשטח הציפורן.
 • שיוף משטח הציפורן:
  לאחר מכן, צחצחו בעדינות את פני השטח של כל ציפורן באמצעות חיץ או פצירה עדינה. שלב זה עוזר להסיר רכסים או פגמים על פני הציפורן, ויוצר קנבס חלק למריחת לק ג'ל. היזהר לא לשפשף יתר על המידה, כי זה יכול להחליש את הציפורן.
 • דחיפת הציפורניים לאחור:
  בעזרת דוחף לציפורן או מקל תפוזים, דחפו בעדינות את הציפורניים לאחור. שלב זה עוזר לחשוף את כל מיטת הציפורן, ומאפשר ללק הג'ל להיצמד כראוי. חיוני להיות עדין בתהליך זה כדי להימנע מפגיעה בעור העדין סביב הציפורניים.
 • הסרת עודפי שמנים:
  לפני מריחת לק, חשוב להסיר עודפי שמנים משטח הציפורן. זה יכול להיעשות על ידי שימוש בניקוי ציפורניים או אלכוהול. שמנים על הציפורניים יכולים למנוע מהלק ג'ל להיצמד כראוי, מה שמוביל לתוחלת מניקור קצרה יותר.

 

בחירת לק ג'ל נכון: מה אתה צריך לדעת

כשזה מגיע לבחירת לק ג'ל נכון, יש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון. מבחירת הצבע ועד למוניטין המותג, שיקולים אלה יעזרו לך למצוא את לק הג'ל המושלם לצרכי המניקור שלך.

 • 1. בחירת צבעים:
  לקים ג'ל מגיעים במגוון רחב של צבעים, מנוטרלים קלאסיים ועד לגוונים נועזים ותוססים. קחו בחשבון את האירוע, הסגנון האישי שלכם וגוון העור שלכם בעת בחירת צבע. גוונים נייטרליים הם רב-תכליתיים ומתאימים לכל אירוע, בעוד שצבעים עזים יכולים לעשות הצהרה.
 • 2. מוניטין מותג:
  חשוב לבחור לק ג'ל ממותג מוכר. חפשו מותגים שיש להם מוניטין טוב לאיכות ואריכות ימים. קריאת ביקורות וחיפוש המלצות ממקורות מהימנים יכולים לעזור לך לקבל החלטה מושכלת. למותגים מבוססים יש לרוב מגוון רחב יותר של צבעים וניסוח טוב יותר.
 • 3. ניסוח:
  שימו לב לגיבוש הלק ג'ל. חפשו לקים נקיים מכימיקלים מזיקים כמו פורמלדהיד, טולואן ו-DBP. כימיקלים אלה יכולים להזיק לציפורניים ועלולים להזיק לבריאות שלך. בחרי בלקים ג'ל המסומנים כ"3 חינם" או "5 חינם" לחוויית מניקור בטוחה ובריאה יותר.

  בנוסף, שקול את העקביות וקלות היישום של לק הג'ל. פורמולות מסוימות עשויות להיות עבות או דקות יותר מאחרות, מה שמשפיע על קלות היישום והתוצאה הסופית. ניסוי עם מותגים וניסוחים שונים יעזור לך למצוא את האחד שמתאים להעדפות ולכישורים שלך.

הכנת ציפורניים: איך לעשות את זה נכון

הכנה נכונה של הציפורניים היא חיונית למניקור ג'ל מוצלח. זה לא רק מבטיח מריחה חלקה וארוכה, אלא גם עוזר להגן על הציפורניים הטבעיות שלך. בצע את השלבים הבאים כדי להכין את הציפורניים שלך בצורה נכונה לפני מריחת לק ג'ל:

 • 1. הסירו כל לק קיים:
  התחילו בהסרת כל לק ישן באמצעות אצטון או מסיר לק. הקפידו לנקות את כל משטח הציפורן כדי ליצור קנבס נקי ללק הג'ל.
 • 2. עצבו ושיקו את הציפורניים:
  השתמשו בפצירה כדי לעצב את הציפורניים לאורך ולצורה הרצויים. בין אם אתה מעדיף ציפורניים מעוגלות, מרובעות או בצורת שקדים, ודא שכולן יהיו אחידות באורך וללא כל קצוות משוננים.

  3. דחפו לאחור וקצצו את ציפורני החתול:
  דחפו בעדינות את ציפורני החתול אחורה באמצעות דוחף לציפורן או מקל כתום. גזוז את כל הציפורניים העודפות עם גוזם לציפורן, תוך הקפדה לא לחתוך קרוב מדי למיטת הציפורן.

 • 4. צחצחו את פני הציפורניים:
  השתמשו במאגר ציפורניים כדי לשפשף בעדינות את פני הציפורניים. זה עוזר להסיר כל רכסים או בליטות ויוצר משטח חלק עבור הלק ג'ל להיצמד אליו. היו עדינים והימנעו מליטוש קשה מדי, מכיוון שזה יכול להחליש את הציפורניים.
 • 5. נקה וחטא:
  נגב את הציפורניים שלך עם תכשיר ניקוי ציפורניים או אלכוהול לשפשוף כדי להסיר כל שמנים או שאריות. זה עוזר ללק הג'ל להיצמד טוב יותר לציפורניים ומבטיח מניקור לאורך זמן.

 

האומנות של מריחת שכבת בסיס: האם אתה עושה את זה נכון?

מריחת שכבת בסיס היא שלב חיוני בתהליך מריחת לק ג'ל. זה לא רק עוזר ליצור משטח חלק ואחיד כדי שהצבע יידבק אליו, אלא גם משמש כמחסום מגן לציפורניים הטבעיות שלך. כדי להבטיח שאתה מיישם את שכבת הבסיס בצורה נכונה, פעל לפי הטיפים הבאים:

 • 1. התחל עם ציפורניים נקיות:
  לפני מריחת שכבת הבסיס, וודא שהציפורניים שלך נקיות וללא כל שמנים או שאריות. השתמשו בתכשיר לניקוי ציפורניים או באלכוהול לשפשוף כדי לנגב את הציפורניים ולהסיר כל פסולת.
 • 2. מריחת שכבה דקה:
  המפתח למריחת שכבת הבסיס בצורה נכונה הוא מריחת שכבה דקה ואחידה. שימוש ביותר מדי מוצר יכול להוביל למניקור עבה ולא אחיד. התחל על ידי מריחת טיפה קטנה של שכבת בסיס על מרכז הציפורן ולאחר מכן צחצח אותה בעדינות כלפי מטה לכיוון הקוטיקולה. חזור על תהליך זה על כל ציפורן.
 • 3. אטום את הקצוות:
  כדי להבטיח את הדבקה מלאה של שכבת הבסיס לציפורניים, זכור לאטום את הקצוות. השתמש במברשת כדי להחליק לאורך קצוות הציפורניים, יצירת קו חלק ונקי. זה עוזר למנוע סתתים ומאריך את אורך החיים של המניקור שלך.
 • 4. ארפא מתחת למנורה:
  לאחר שמריחת את שכבת הבסיס, הגיע הזמן לרפא אותו מתחת למנורת UV או LED. עקבו אחר הוראות היצרן לגבי זמן הריפוי המומלץ. שלב זה הוא חיוני מכיוון שהוא עוזר להקשיח את שכבת הבסיס ולהבטיח שהוא נקשר כראוי לציפורן.

 

צביעה בדייקנות: איך מורחים את לק הג'ל?

כדי להשיג מניקור ג'ל ראוי לסלון בבית, חשוב לשלוט באומנות הציור בדיוק. להלן מספר שלבים ליישום ללא רבב:

 • 1. התחל עם מברשת נקייה:
  לפני טובלת המברשת שלך בלק הג'ל, וודא שהיא נקייה וללא שאריות. זה יעזור למנוע פסים או גושים לא רצויים על הציפורניים שלך.
 • 2. השתמשי בשכבות דקות:
  במריחת לק ג'ל עדיף להשתמש בשכבות דקות ולא בשכבות עבות. זה מאפשר שליטה טובה יותר ומבטיח יישום אחיד. התחל במריחת טיפה קטנה של לק על מרכז הציפורן, מעט מעל קו הציפורן.
 • 3. צחצחו בעדינות לכיוון הציפורן:
  בתנועה עדינה גורפת, צחצחו את הלק כלפי מטה לכיוון הציפורן. היזהר לא לגעת בעור או בציפורן הציפורן מכיוון שהדבר עלול להוביל להרמה ולשבבים. אם אתה נוגע בטעות בעור, השתמש במברשת נקייה או במקל כתום כדי להסיר את עודפי הלק.
 • 4. חזור על כל ציפורן:
  לאחר שמרחת את הלק על ציפורן אחת, המשך לשנייה וחזור על התהליך. קח את הזמן שלך וודא שכל שכבה דקה ואחידה. זה יעזור למנוע גושים או אי אחידות בתוצאה הסופית.
 • 5. אטמו את הקצוות:
  ממש כמו בשכבת הבסיס, חשוב לאטום את שולי הציפורניים עם לק הג'ל. זה עוזר למנוע סתתים ומאריך את אורך החיים של המניקור שלך. השתמש במברשת כדי להחליק לאורך הקצוות, כדי להבטיח קו חלק ונקי.

 

החשיבות של הטופ: איזה תפקיד הוא ממלא?

המעיל העליון הוא השלב האחרון בהשגת מניקור ג'ל במראה מקצועי. תפקידו מעבר למתן גימור מבריק. בואו נצלול למה המעיל העליון חשוב כל כך:

 • 1. אטום והגן:
  השכבה העליונה פועלת כמחסום הגנה עבור לק הג'ל שלך. זה עוזר לאטום את הצבע ולמנוע ממנו להישבר או לדהות בטרם עת. זה חיוני במיוחד עבור מניקור עמיד לאורך זמן שיכול לעמוד בפעילויות יומיומיות.
 • 2. שפר את הברק:
  אחת המטרות העיקריות של המעיל העליון היא להוסיף גימור ברק גבוה לציפורניים שלך. זה נותן למניקור שלך את המראה האיכותי הזה ומשאיר את הציפורניים שלך נראות מבריקות ומלוטשות. המעיל העליון יכול לשפר את החיוניות של הצבע שמתחתיו, ולגרום לו להיראות אפילו יותר מהמם.
 • 3. להחליק פגמים:
  אם יש לך פגמים קלים בצבע הציפורן, כגון פסים או חוסר אחידות, השכבה העליונה יכולה לעזור להחליק אותם. זה פועל כחומר פילוס, יוצר משטח חלק וללא רבב על הציפורניים שלך.
 • 4. הארכת זמן הלבישה:
  מריחת מעיל עליון יכולה להאריך משמעותית את זמן הלבישה של מניקור הג'ל שלך. זה עוזר להגן על השכבות הבסיסיות מפני גורמים חיצוניים כמו מים, כימיקלים ובלאי יומיומי. משמעות הדבר היא שהמניקור שלך יישאר שלם למשך זמן רב יותר, ויפחית את הצורך בטיפול תכוף.
 • 5. ייבוש מהיר:
  שכבות עליונות רבות מיועדות לייבוש מהיר, וזה יתרון עצום בכל הנוגע לציפורניים בג'ל. זה חוסך לך זמן וממזער את הסיכון להכתמת או להרוס את הציפורניים הצבועות הטריות שלך. עם מעיל עליון המתייבש במהירות, אתה יכול להמשיך את היום שלך ללא חשש.

 

 ייבוש הלק

לאחר מריחת השכבה העליונה, הגיע הזמן לשלב האחרון: ריפוי וייבוש לק הג'ל. שלב זה חיוני כדי להבטיח שהמניקור שלך מתקבע כראוי ומחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר.

אשפרה היא תהליך של התקשות הלק ג'ל באמצעות מנורת UV או LED. שלב זה מפעיל את הכימיקלים בלק, וגורם לו להיקשר ולהיצמדות למשטח הציפורן. חשוב לעקוב אחר הוראות היצרן לגבי זמן ריפוי והספק כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

במהלך תהליך הריפוי, חיוני להישאר סבלני ולהימנע ממהר. כל שכבה של לק ג'ל זקוקה לזמן מספיק כדי להתרפא כראוי, בדרך כלל נע בין 30 ל-60 שניות לשכבה. ניסיון לזרז את התהליך עלול לגרום למניקור לא אחיד או לא מתרפא.

ייבוש נכון חשוב לא פחות לאחר ריפוי. גם אם הלק ג'ל מרגיש יבש למגע, מומלץ להמתין מספר דקות לפני ביצוע פעילות כלשהי שעלולה לפגוע במניקור הרענן. זה כולל פעילויות כמו הקלדה, פתיחת קופסאות שימורים או הפעלת לחץ על הציפורניים.

כדי להבטיח ריפוי מלא ויסודי, רצוי לשמור את הציפורניים מתחת למנורה למשך הזמן המומלץ ולהימנע מנגיעה או מריחת הלק בתקופה זו. זכור, סבלנות היא המפתח במהלך תהליך הריפוי והייבוש כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מריחת לק ג'ל עשויה להיראות מרתיעה, אבל עם הכלים הנכונים, הסבלנות והמדריך הזה שלב אחר שלב, תוכלי להשיג מניקור ללא רבב ועמיד לאורך זמן. זה הכל על הטכניקה ולתת לכל צעד את הזמן שהוא דורש. אז למה שלא תביא את חווית הסלון הביתה ותשיג את הציפורניים המשגעות שתמיד רצית?

צוות מדיהליין

צוות מדיהליין

צוות כותבים שמכירים את האינטרנט מכל צד אפשרי, מה שמאפשר לנו לשתף ולספר על כל הדברים המעניינים ביותר בתחומים שונים בעולמות הלייפסטייל על הצד הטוב והמעניין ביותר.

מי עומד מאחורי מדיהליין

צוות כותבים שמכירים את האינטרנט מכל צד אפשרי, מה שמאפשר לנו לשתף ולספר על כל הדברים המעניינים ביותר בתחומים שונים בעולמות הלייפסטייל על הצד הטוב והמעניין ביותר.

פוסטים אחרונים

הרשמה לניוזלטר שלנו

אנחנו לא שולחים ספאם, רק דברים מעניינים. נשבעים.